Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Blogosfera > Witamy wTrzebini.pl :-)

Witamy wTrzebini.pl :-)

Opublikowano:

Drodzy mieszkańcy Trzebini i okolic. Sympatycy naszego miasta w Polsce i zagranicą. Oddajemy do Waszego użytku portal informacyjno-reklamowy wTrzebini.pl. Nowe medium na lokalnym rynku środków masowego przekazu.

Chcemy, by ten portal towarzyszył Wam każdego dnia. Dlatego będziemy się starali zamieszczać w nim jak najwięcej różnych lokalnych informacji. Znajdą w nim Państwo informacje zarówno z życia gminnego samorządu czy policyjnych kronik jak te dotyczące lokalnej gospodarki, edukacji, kultury czy sportu.

Wiele miejsca będziemy chcieli poświęcić ciekawym postaciom Ziemi Trzebińskiej i ich niecodziennym pasjom. Takich osób u nas nie brakuje. Jesteśmy przekonani, że warto je pokazać i bliżej poznać.

W miarę możliwości będziemy chcieli pomagać naszym mieszkańcom w ich troskach i problemach. Może wspólnymi siłami uda nam przełamać różne biurokratyczne bariery i zaniechania, a tym samym sprawić, by życie wokół stało się przyjemniejsze i po prostu normalne.

Różnorodność poruszanych tematów winna zagwarantować wysoką i systematycznie rosnąca oglądalność portalu. To z kolei sprawi, że będzie on dobrym miejscem na reklamę i promocję.

Mając to na uwadze przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną pod względem cenowym ofertę reklamy i promocji na naszym portalu. Zarówno większe firmy jak i drobni przedsiębiorcy znajdą u nas dogodną możliwość reklamy i promocji dla swoich usług czy produktów.

Ważną rzeczą jest to, że portal został wykonany w nowoczesnej responsywnej technologii. Dzięki czemu umieszczane w nim informacje i reklamy zobaczą Państwo nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale także na nowoczesnych i zyskujących na popularności urządzeniach mobilnych jak tablety czy smartfony.

Z czasem będziemy chcieli nasz portal rozwijać o nowe funkcje. Czekamy na Wasze listy, uwagi, sugestie i propozycje. Proszę pisać na nasz e-mail: kontakt@wtrzebini.pl Jesteśmy po prostu dla Was.

Z życzeniami miłej lektury

Robert SIWEK
redaktor naczelny

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij