Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Będą błogosławić Pana w stylu gospel

Będą błogosławić Pana w stylu gospel

Opublikowano:

Miłośnicy muzyki gospel powinni zarezerwować sobie czas w niedzielne popołudnie, by wybrać się na koncert do trzebińskiego „Sokoła”.

„Błogosławcie Pana” – to tytuł koncertu gospel, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w Domu Kultury „Sokół” przy ulicy Kościuszki w Trzebini.

Przed publicznością wystąpi  chór  Zespołu Szkół w Trzebini – „No Name” pod kierownictwem Edyty Poręby. Natomiast o oprawę muzyczną koncertu zadbają: pianista Marcin Kurcz oraz Krzysztof Sapek – gitara elektryczna, Mateusz Łabęcki – gitara basowa i Maciej „Misiek” Buła – perkusja.

Prowadzony przez nauczycielkę muzyki – Edytę Porębę chór „No Name” powstał z końcem 2015 roku. Zespół liczy obecnie 26 osób i składa się głównie z uczniów oraz absolwentów Zespołu Szkół w Trzebini (Osiedle ZWM).

Chórzystom oprócz radości wspólnego muzykowania przyświeca również prowadzenie działań o charakterze charytatywnym, dlatego podczas koncertów prowadzone są kwesty na rzecz osób wymagających wsparcia, zwłaszcza chorych dzieci.

W 2016 roku chór „No Name” zaprezentował się szerszej publiczności koncertem kolęd w stylu gospel pt. „Raduj się świecie” oraz koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej zatytułowanym – „Miasteczko cud”.

Wstęp na niedzielny koncert w trzebińskim Domu Kultury „Sokół” jest wolny.

(RS)

Na zdjęciu chór „No Name” podczas jednego z ubiegłorocznych koncertów (Fot.: fb.com/os.zwm.trzebinia © 2016).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij