Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą integrować dzieci i młodzież z Sierszy

Chcą integrować dzieci i młodzież z Sierszy

Opublikowano:

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do „Jesiennego turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców”, który w najbliższych tygodniach zostanie zorganizowany na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Trzebini (Osiedle Siersza).

Przedsięwzięcie będzie realizowane we wrześniu i w październiku 2019 roku, a organizatorzy zapraszają do udziału w nim dziewczęta i chłopców z Osiedla Siersza w wieku od 7 do 14 lat. Turniej poprzedzony będzie trwającymi trzy tygodnie treningami. Zapisy uczestników przyjmuje Robert Łączka – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy, który będzie także trenerem i sędzią głównym.

– Najważniejszymi celami projektu jest wzajemna integracja dzieci i młodzieży z Sierszy z ich otoczeniem oraz poszerzenie oferty spędzania czasu wolnego dla najmłodszych mieszkańców osiedla – informuje Beata Odrzywolska-Kokoszka ze Stowarzyszenia „Razem w Przyszłość”, która skutecznie zabiegała o dofiansowanie tego przedsięwzięcia w ramach Funduszu Incjatyw Obywatelskich Małopolska Lokalnie Północ.

– W ramach projektu przewidzieliśmy upominek dla każdego uczestnika turnieju, nagrody oraz poczęstunek – dodaje Beata Odrzywolska-Kokoszka.

Organizowany turniej jest wspólną inicjatywą Grupy Nieformalnej „SIERSZA NAD SIATKĄ”, w której skład wchodzą rodzice uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy, nauczyciel wychowania fizycznego we wspomnianej placówce, przedstawiciele Stowarzyszenia „Razem w Przyszłość” oraz inne zaangażowane osoby z Osiedla Siersza.

Dodatkowe informacje na temat przedsięwzięcia można znaleźć na profilach: Grupy Nieformalnej „SIERSZA NAD SIATKĄ”, Szkoły Postawowej nr 5 w Trzebini i Stowarzyszenia „Razem w Przyszłość” na portalu społecznościowym Facebook.

(RS)

Na zdjęciu sala gimnastyczna i fragment obiektów sportowo-rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej nr 5 w Trzebini-Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij