Niedziela, 02 październikaa 2022 | Teofila, Dionizego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gratulacje dla Wspólnej Trzebini

Gratulacje dla Wspólnej Trzebini

Opublikowano:

Na ręce Tadeusza Adamczaka – przewodniczącego Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia oraz inicjatora napisania książki pt. „Solidarność w Trzebini. Powstanie i działalność”, napłynęły pisemne gratulacje z okazji ukazania się tej publikacji.


– Jeszcze raz gratuluję Panu i współautorom napisania i wydania książki. Cieszę się, że tak okazała książka się ukazała. Nie wiem, czy ma Pan tego świadomość, ale Trzebinia ma obecnie najbardziej obszerną monografię „Solidarności” w całym województwie małopolskim – napisał Adam Gliksman, sekretarz Zarządu Regionu Małopolskiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”.

Przypomnijmy, że nad opracowaniem monografii pracował zespół, w którego skład weszli: dr Jolanta Piskorz – redaktor naczelna publikacji i zarazem pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini; Barbara Sokołowska Kurek – pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini; Andrzej Kostka – pasjonat lokalnej historii oraz Tadeusz Adamczak – przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

Zainteresowane osoby mogą nabyć książkę w cenie 20 złotych podczas dyżurów Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia w siedzibie organizacji pozarządowych przy ulicy Rynek 18 w Trzebini, które odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca od godziny 17.00.

(RS)

Na zdjęciu przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia – Tadeusz Adamczak z egzemplarzem książki pt. „Solidarność w Trzebini. Powstanie i działalność”. Fot.: Robert Siwek © 2017

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij