Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Konie, koniki i kucyki

Konie, koniki i kucyki

Opublikowano:

Stowarzyszenie Nasze Psary oraz Fundacja Wesoły Smoczek z Bolęcina zapraszają dzieci oraz młodzież do udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Koniki i kucyki”.

Konkurs jest skierowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Trzebinia.

Prace wykonane dowolną techniką płaską w formacie A-3 należy składać do 30 czerwca 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia Nasze Psary w Psarach (ul. Jana Pawła II 43) lub w Dziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini (ul. Narutowicza 10) bądź w siedzibie Fundacji Wesoły Smoczek w Bolęcinie (ul. Wczasowa 2).

Do konkursu można zgłaszać wyłącznie prace wykonane indywidualnie oraz opatrzone odpowiednią metryczką. Szczegółowy regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie: http://www.nasze-psary.net

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 3 lipca 2017 roku w Psarach podczas imprezy „Powitanie wakacji”. Głównymi nagrodami będą konne przejażdżki.

(RS)

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij