Wtorek, 25 czerwca 2024 | Łucji, Wilhelma
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Konkurs z nagrodami dla dzieci i młodzieży

Konkurs z nagrodami dla dzieci i młodzieży

Opublikowano:

Stowarzyszenie Nasze Psary oraz Związek Gmin Jurajskich zapraszają dzieci z Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym ,,Wakacje na Jurze”.

– Celem konkursu jest między innymi popularyzacja wśród dzieci i młodzieży różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi artystycznej, rozwijanie u młodych ludzi wrażliwości na piękno przyrody, popularyzowanie wiedzy o Jurze Krakowsko- Częstochowskiej i odkrywanie jej uroków oraz propagowanie zdrowego i aktywnego wypoczynku – informuje Tomasz Piszczek ze Stowarzyszenia Nasze Psary.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Trzebinia. Technika prac jest dowolna z zastrzeżeniem, że mają one być płaskie w formacie A3 (makiety i prace na szkle nie będą uwzględniane). Do udziału w konkursie zatwierdzone zostaną tylko prace indywidualne i wcześniej nieopublikowane. Każda z prac powinna posiadać tytuł wskazujący konkretne miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na odwrocie prace winny zawierać imię i nazwisko autora, wiek, miejsce zamieszkania, telefon lub e-mail (dane te posłużą wyłącznie do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu).

Prace konkursowe należy dostarczyć do 12 września 2016 roku do siedziby Stowarzyszenia Nasze Psary: 32-545 Psary, ul. Jana Pawła II 43.

O wyłonieniu zwycięzców zdecyduje komisja konkursowa powołana przez organizatora w oparciu o kryteria obejmujące: zgodność z tematem, interpretację własną tematu oraz walory artystyczne

Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na cztery kategorie wiekowe obejmujące: przedszkolaków, uczniów klas I-III, uczniów klas IV-VI oraz gimnazjalistów. Laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 16 września 2016 roku o godz. 18.00 w Zajeździe Rowerowym Nawsie przy ul. Zakopiańskiej 2 w Bolęcinie, o czym laureaci zostaną poinformowani przez organizatorów drogą telefoniczną lub mailową.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij