Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Michał Koterski spotka się z młodymi u Salwatorianów

Michał Koterski spotka się z młodymi u Salwatorianów

Opublikowano:

WSZYSCY IDZIEMY ZA CHRYSTUSEM! – pod takim hasłem w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini odbędzie się Salwatoriańskie Spotkanie Młodych.

Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 18 marca 2017 roku, a jego rozpoczęcie zaplanowano o godzinie 14.00.

W programie przewidziano projekcję filmu Marka Koterskiego pt. „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”; świadectwo Michała „Miśka” Koterskiego – aktora, satyryka i prezentera telewizyjnego; dyskusję; wspólny posiłek; pracę w grupach; drogę krzyżową; adorację ze spowiedzią oraz Mszę Świętą (o godz. 21.00) w intencji zamordowanej w styczniu bieżącego roku w Boliwii salwatoriańskiej misjonarki – Heleny Kmieć z Libiąża.

– Spotkanie będzie wielkim dziękczynieniem i modlitwą za życie i odwagę Heleny Kmieć. Zapraszamy na nie tegorocznych maturzystów oraz młodzież skupioną wokół salwatoriańskich parafii jak i wszystkich zainteresowanych młodych ludzi z innych parafii – zachęca ks. Piotr Żydek, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i kustosz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini.

Oprócz duchownych z trzebińskiej Bazyliki w organizację wydarzenia zaangażowali się: Wolontariat Misyjny Salwator, Salwatoriański Ośrodek Powołań, Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej, Siostry Betanki i Siostry Salwatorianki.

Dodatkowe informacje na temat spotkania można znaleźć na stronach internetowych organizatorów.

(RS)

Na zdjęciu Bazylika Mniejsza Najświętszego Serca Pana Jezusa i Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij