Sobota, 16 grudnia 2017 | Albiny, Zdzisławy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podyskutują z burmistrzem o szkole w Sierszy

Podyskutują z burmistrzem o szkole w Sierszy

Opublikowano:

Dyrekcja oraz społeczność szkolna Gimnazjum nr 2 zaprasza rodziców oraz mieszkańców Sierszy i okolic na spotkanie z burmistrzem Trzebini w sprawie przyszłości szkoły w tym największym trzebińskim osiedlu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 stycznia 2017 roku o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Sierszy.

– Prosimy o liczne przybycie przyjaciół, sympatyków i wszystkich tych, którym zależy na istnieniu szkoły i popierają pomysł utworzenia szkoły podstawowej w Sierszy. Liczymy na państwa obecność – czytamy w apelu wystosowanym przez dyrekcję, grono pedagogiczne, radę rodziców i pracowników Gimnazjum nr 2 w Sierszy.

Przypomnijmy, że na skutek reformy oświatowej gimnazja mają zostać wygaszone, a w konsekwencji zlikwidowane. Nie wiadomo natomiast na obecną chwilę czy po zlikwidowaniu Gimnazjum nr 2 w Sierszy w miejsce tej placówki powstanie jakakolwiek inna szkoła – np. szkoła podstawowa, jak chciałoby wielu mieszkańców tego największego trzebińskiego osiedla. Być może na spotkaniu z burmistrzem Trzebini będzie można usłyszeć konkretne informacje w tej sprawie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij