Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Salwatorianie zapraszają młodych

Salwatorianie zapraszają młodych

Opublikowano:

„Poznaj swoją twarz” – to hasło tegorocznego Salwatoriańskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w Bazylice Mniejszej i Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini.

Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 24 września 2016 roku. Początek o godz. 14.00.

Tegoroczne czuwanie odbędzie się pod hasłem – „Poznaj swoją twarz”.

– Chcemy wspólnie z młodymi na nowo odkryć swoją chrześcijańską tożsamość, odkryć na nowo obraz Pana Boga w naszym życiu i uwierzyć, jak mocno kocha On każdego człowieka – mówi ks. Piotr Żydek, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini i kustosz tutejszego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

W programie spotkania przewidziano koncert i świadectwo Mirka Kolczyka – byłego przestępcy, narkomana i więźnia, a dziś rapera i autora projektu ANTYMINA (artystycznego programu profilaktyki uzależnień), pokaz i naukę tańca w wykonaniu Rafała Maseraka i Alesji Kukharuk, nabożeństwo uwielbienia w wykonaniu zespołu N.O.E, pracę w grupach, drogę krzyżową w parku oraz Eucharystię pod przewodnictwem prowincjała Salwatorianów ks. Piotra Filasa SDS i wspólny posiłek. 

– Jako duszpasterze Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini, duszpasterze Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań i duszpasterze wszystkich salwatoriańskich apostolatów młodzieżowych, a także w imieniu referatu sióstr Salwatorianek i Betanek, serdecznie zapraszamy młodzież z naszych okolic na to spotkanie – zachęcają ks. proboszcz Piotr Żydek i ks. wikariusz Wojciech Woźniak.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij