Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Spotkanie z autorem kryminałów

Spotkanie z autorem kryminałów

Opublikowano:

Marek Krajewski – jeden z najpopularniejszych w naszym kraju autorów kryminałów będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini.

Mieszkający we Wrocławiu pisarz zasłynął jako autor powieści kryminalnych, z których najbardziej znane to: „Śmierć w Breslau”, „Koniec świata w Breslau”, „Głowa Minotaura”, „Aleja samobójców”, „Rzeki Hadesu” czy „W otchłani mroku”.

Książki Marka Krajewskiego są tłumaczone na wiele języków. Za swoją dotychczasową twórczość autor został uhonorowany między innymi: prestiżowym „Paszportem Polityki” oraz srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Spotkanie autorskie z pisarzem odbędzie się w środę 23 listopada 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w przy ulicy Narutowicza 10 w Trzebini. Początek o godzinie 16.30. Wstęp wolny.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij