Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Święty obdarował aż 250 uczniów ze szkoły w Gaju

Święty obdarował aż 250 uczniów ze szkoły w Gaju

Opublikowano:

Sporo pracy miał w tym roku Święty Mikołaj, który przyszedł do uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini – Gaju.

Na uroczystym wieczornym spotkaniu  uczniów i rodziców oraz zaproszonych gości Święty Mikołaj wręczył podarunki aż 250 uczniom.

Długo oczekiwany przez uczniów gość zachwycił się w szkole przedstawieniem teatralnym i występami tanecznymi, które z okazji jego wizyty przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycielek: Doroty Szydłowskiej, Kariny Łozowskiej i Agnieszki Rudol.

– Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem i ulegli niezwykłej atmosferze, która zapanowała w szkole w tym magicznym dniu. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą szkołę w przygotowaniu tej wspaniałej imprezy – podkreśla Agnieszka Łączka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini – Gaju.

Impreza została wsparta przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini – Gaju, Radę Osiedla Gaj, Radę Osiedla Siersza, Radę Osiedla Energetyków, Radę Osiedla Gaj Zacisze, NSZZ Solidarność w Tauron Wytwarzanie S.A., zastępcę burmistrza Trzebini – Jarosława Okoczuka oraz gminnych radnych: Tomasza Lizończyka i Tomasza Piszczka.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij