Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Szukają dyrektorów w Górce i Myślachowicach

Szukają dyrektorów w Górce i Myślachowicach

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w dwóch szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebinia.

Pierwszy z konkursów dotyczy wyboru dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Leona Kruczkowskiego przy ulicy 24 Stycznia 47 w Trzebini (Osiedle Górka). Z kolei drugi konkurs ma za zadanie wyłonienie dyrektora Szkoły Podstawowej w Myślachowicach (ulica Trzebińska 15).

W obu przypadkach oferty kandydatów na dyrektorów będą przyjmowane do piątku 26 maja 2017 roku (do godziny 14.00) w Trzebińskim Centrum Administracyjnym przy ulicy Św. Stanisława 1 w Trzebini.

Z pełną treścią ogłoszeń o konkursach zainteresowane osoby mogą się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Trzebinia (Zakładka BURMISTRZ – ZARZĄDZENIA).

(RS)

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini-Górce.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij