Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Tatry w obiektywie Karola Mroziewskiego

Tatry w obiektywie Karola Mroziewskiego

Opublikowano:

Co zrobić w jesienny, chłody i ponury wieczór? Zapewne miłym sposobem spędzenia wolnego czasu może być przeniesienie się w zawsze urzekające swym majestatem i urokliwymi pejzażami Tatry.


By tak uczynić, wystarczy w najbliższy piątek 13 października 2017 roku wybrać się do Stajni Pałacowej przy ulicy Pocztowej w Płazie, gdzie o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z fotografią tatrzańską Karola Mroziewskiego, trzebińskiego artysty fotografika.

Organizatorami wydarzenia są: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini, Fotoklub Trzebińska Kinematografia, Pracownia Fotograficzna Karola Mroziewskiego oraz Stajnia Pałacowa w Płazie.

(RS)

Na zdjęciu wysokogórski szlak turystyczny z Wodogrzmotów Mickiewicza do Doliny Pięciu Stawów Polskich w Tatrach Wysokich. Fot.: Robert Siwek ©

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij