Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ulatowska i Skowroński u Asnyka w Trzebini

Ulatowska i Skowroński u Asnyka w Trzebini

Opublikowano:

Niepowtarzalny duet pisarski będzie gościł na spotkaniu autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini. To Maria Ulatowska oraz Jacek Skowroński.

Wydarzenie będzie miało miejsce we wtorek 23 maja 2017 roku o godzinie 17.00 w głównej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Narutowicza 10 w Trzebini (Medi@teka). Wstęp na spotkanie autorskie jest wolny.

Maria Ulatowska jako prozaiczka zadebiutowała w 2011 roku książką zatytułowaną „Sosnowe dziedzictwo”. Jest autorką wielu książek obyczajowych z wątkami historycznymi, rodzinnymi i romantycznymi w tle.

Z kolei Jacek Skowroński jest współzałożycielem i zastępcą redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego „Qfant”. Wśród czytelników zasłynął jako autor powieści sensacyjno-kryminalnej pt. ”Był sobie złodziej”. Warto dodać, że Skowroński jest laureatem Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne w 2008 roku.

– Ulatowska i Skowroński tworzą razem niepowtarzalny duet pisarski. Ich książki pełne są pasji, zagadek, które trzeba rozwiązać oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Trafiają do szerokiego grona odbiorców, bo są zwyczajnie ludzkie i dotyczą tego, z czym do czynienia mamy na co dzień – mówi Monika Kłak-Gorlewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu wejście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij