Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Gaju urządzili pokaz odblaskowej mody

W Gaju urządzili pokaz odblaskowej mody

Opublikowano:

„Odblaskowe spotkanie” to kolejna impreza jaka odbyła się w Szkole Podstawowej nr 6 w Trzebini-Gaju w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

Spotkanie rozpoczęło się od pokazu „odblaskowej” mody, który unaocznił wszystkim, że wyobraźnia dzieci i ich rodziców nie ma granic. Twórcy najciekawszych strojów zostali nagrodzeni pakietami promującymi turystykę.

Kolejne atrakcje czekały w Miasteczku Ruchu Drogowego położonym naprzeciwko szkoły. Uczniowie z młodszych i starszych klas mogli sprawdzić swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód dostosowanym do wieku uczestników. Wszyscy zawodnicy sprawnie pokonali wspomniany tor, a o zwycięstwie decydowały sekundy. Najlepsi otrzymali w nagrodę mapy i foldery turystyczne.

W trakcie rowerowych zmagań uczestnicy imprezy mieli również okazję do zapoznania się z ofertą plenerowego stoiska Informacji Turystycznej, przy którym Tomasz Piszczek – członek zarządu Związku Gmin Jurajskich i zarazem trzebiński radny rozdawał uczniom foldery, mapy i ulotki o tematyce turystycznej.

Podczas imprezy można było również obejrzeć wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów, a w Mini Serwisie Rowerowym dzieci mogły zrobić przegląd swoich rowerów.

Nagrody i materiały promujące turystykę szkoła zawdzięcza Urzędowi Miasta w Trzebini, Trzebińskiemu Centrum Kultury, Związkowi Gmin Jurajskich i Stowarzyszeniu Nasze Psary.

„Odblaskowe spotkanie” zostało zorganizowane 27 października 2016 roku przez nauczycielki: Dorotę Szydłowską, Annę Manik i Agnieszkę Łączkę.

Galerię zdjęć z imprezy znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.nasze-psary.net/2-podstawowa/990-odblaskowe-spotkanie-sp-6-w-trzebini.html

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij