Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy jednogłośnie postanowili pomóc szkole

W Sierszy jednogłośnie postanowili pomóc szkole

Opublikowano:

Na lipcowym posiedzeniu Rada Osiedla Siersza jednogłośnie zdecydowała o przeznaczeniu środków finansowych z funduszu osiedlowego na prace remontowe i zakup wyposażenia do reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy.

Na remont sali lekcyjnej oraz świetlicy przeznaczono 4.250 złotych. Z kolei dalsze 4.100 złotych zdecydowano przeznaczyć na zakup tablicy interaktywnej (multimedialnej) oraz projektora do wspomnianej placówki oświatowej. Obie decyzje Rada Osiedla Siersza podjęła jednogłośnie.

– Postanowiliśmy wesprzeć reaktywowaną Szkołę Podstawową nr 5 w Sierszy, bo chcemy, by dzieci z naszego osiedla mogły rozpocząć naukę w odnowionych pomieszczeniach i by mogły korzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych – mówi Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

(RS)

Na zdjęciu Gimnazjum nr 2 w Sierszy, które z dniem 1 września 2017 roku zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 5 (Fot.: Robert Siwek © 2017).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij