Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Edukacja i kultura > Wernisaż wystawy Kazimierza Adamskiego

Wernisaż wystawy Kazimierza Adamskiego

Opublikowano:

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini oraz Fotoklub Trzebińska Kinematografia zapraszają na wystawę rzeźby i rysunków krakowskiego artysty – Kazimierza Adamskiego.


– Kazimierz Adamski specjalizuje się realizacji medali i rzeźb odlewanych z brązu. Jest to dość specyficzny rodzaj sztuki, który nie ma większych tradycji na naszym terenie, dlatego sądzę, że wystawa będzie ciekawą propozycją artystyczną dla mieszkańców Trzebini i sąsiednich miejscowości. Oprócz rzeźb i medali będzie można zobaczyć rysunki i szkice tego interesującego artysty – zapowiada Karol Mroziewski z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini, który krakowskiego rzeźbiarza poznał w ubiegłym roku w odlewni artystycznej w Krzęcinie.

Wernisaż wystawy zatytułowanej „Drzewa na wietrze” odbędzie się w czwartek 4 lutego 2016 roku o godz. 18.00 w siedzibie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Kościuszki 72 w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij