Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Edukacja i kultura > XIX Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach

XIX Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach

Opublikowano:

„Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią” – pod takim hasłem w Sanktuarium Matki Bożej w Płokach odbędą się tegoroczne XIX Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Tegoroczna impreza zostanie zorganizowana w dniach od 20 do 22 maja 2016 roku. Podobnie jak w latach poprzednich będzie ona polegała na przeprowadzeniu i rozstrzygnięciu konkursów w kategoriach obejmujących recytację oraz piosenkę religijną.

Do udziału w tegorocznych Dniach Kultury Chrześcijańskiej w Płokach organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, grupy młodzieżowe, schole oraz do prezentacji zespoły ludowe, koła gospodyń i chóry z gmin powiatu chrzanowskiego.

Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 15 maja 2016 roku przez Trzebińskie Centrum Kultury oraz Sanktuarium Matki Bożej w Płokach. Karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej: tck.trzebinia.pl

Ciekawostką tegorocznej imprezy będzie finał konkursu filmowego pod nazwą „Nakręć nas na ŚDM – przebudzenie mocy” wraz z wyborem nagrody publiczności.

Organizatorami XIX Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach są: Trzebińskie Centrum Kultury, Sanktuarium Matki Bożej w Płokach, Stowarzyszenie Przyjaciół Płok oraz Sołtys Sołectwa Płoki – Stefan Adamczyk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij