Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej

XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej

Opublikowano:

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ! NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI. TEJ ZIEMI! – te słowa polskiego papieża Jana Pawła II będą mottem tegorocznych XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Wydarzenie będzie miało miejsce 24 i 25 maja 2019 roku w Sanktuarium Matki Bożej w Płokach.

W ramach tegorocznych dni w piątek 24 maja o godz. 9.00 zaplanowano VI Powiatową Grę Terenową pod hasłem „Powrót pielgrzyma”. O godz. 15.00 przewidziano prezentację postaci Służebnicy Bożej – Janiny Wojnarowskiej (pielęgniarki i działaczki charytatywnej z Chrzanowa). Z kolei o godz. 15.15 rozpoczną się występy artystyczne kół gospodyń oraz zespołów ludowych. Następnie na 17.30 zaplanowano Nabożeństwo Majowe, a o godz. 18.00 Mszę Świętą w intencji uczestników wydarzenia.

Natomiast w sobotę 25 maja o godz. 9.30 rozpoczną się przesłuchania konkursowe dzieci i młodzieży (konkurs recytatorski i piosenki religijnej). Natomiast o godz. 15.00 zaplanowano ogłoszenie wyników.

Organizatorami XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej są: Sanktuarium Matki Bożej w Płokach, Fundacja Kulturalni na Poziomie oraz Trzebińskie Centrum Kultury.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij