środa, 29 marca 2023 | Wiktoryna, Helmuta
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zamiast asfaltu będzie sztuczna nawierzchnia

Zamiast asfaltu będzie sztuczna nawierzchnia

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na remont boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini, który będzie polegał na wymianie nawierzchni asfaltowej na bezpieczną nawierzchnię poliuretanową.

Zakres robót obejmie między innymi: rozbiórkę nawierzchni asfaltowej dotychczasowego boiska, wykonanie nawierzchni syntetycznej o wymiarach 40 na 20 metrów, montaż urządzeń sportowych oraz zabudowanie piłkochwytów. Zakończenie prac ma nastąpić do 10 sierpnia bieżącego roku.

Firmy zainteresowane realizacją inwestycji mogą składać swoje oferty do 6 czerwca 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Warto podkreślić, że na realizację wspomnianego zadania Województwo Małopolskie przyznało Gminie Trzebinia dotację w wysokości ponad 165 tysięcy złotych w ramach programu pod nazwą „Małopolskie Boiska”.

– Pogratulowałem pracownikom zaangażowanym w pozyskanie dotacji na ten cel, bo za dobrą pracę należy się podziękowanie. Obyśmy jak najwięcej pozyskiwali zewnętrznych dotacji na realizację inwestycji w naszej gminie i mam nadzieję, że tak będzie – mówi Grzegorz Żuradzki, pełniący funkcję burmistrza Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu dotychczasowe asfaltowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu Widokowym w Trzebini

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij