Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady prawne

Opublikowano:

W ramach programu rządowego od 4 stycznia 2016 roku uprawnieni mieszkańcy Gminy Trzebinia mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych.

W naszej gminie punkt udzielania porad został ulokowany w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Piłsudskiego 14a (wejście B, pokój nr 8). Porad udzielają adwokaci od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00.

Z bezpłatnych porad prawnych mogą korzystać: osoby, które ukończyły 65 rok życia; osoby, które nie ukończyły 26 roku życia; posiadacze Karty Dużej Rodziny; weterani; kombatanci i osoby korzystające od co najmniej roku ze świadczenia z pomocy społecznej.

Ponadto bezpłatne porady prawne przysługują osobom, które w wyniku klęski żywiołowej, katastrofy naturalnej lub awarii technicznej znalazły się w sytuacji zagrożenia lub poniosły straty.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij