Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Burmistrz Adamczyk hojny dla podwładnych

Burmistrz Adamczyk hojny dla podwładnych

Opublikowano:

Ponad 349 tysięcy złotych burmistrz Trzebini – Adam Adamczyk przeznaczył w 2015 roku na nagrody dla pracowników Urzędu Miasta w Trzebini.

Pracownicy trzebińskiego magistratu dwukrotnie otrzymali w minionym roku nagrody, na które wydatkowano z budżetu gminy łącznie 349.400 złotych brutto.

– Pierwszą przyznano jednorazowo z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, a drugą również jednorazowo za osiągnięcia w pracy zawodowej w roku 2015 – czytamy w informacji przesłanej do naszej redakcji przez Annę Kawalę, sekretarza Gminy Trzebinia.

Kwota najwyższej nagrody wynosiła 3.000 złotych brutto. Z kolei kwota najniższej nagrody to 300 złotych brutto. O wysokości nagrody decydował burmistrz po uwzględnieniu wniosków naczelników wydziałów. Świadczeniami objęto wszystkich pracowników magistratu za wyjątkiem osób, które w roku 2015 nie świadczyły pracy. Nagrody przyznano na podstawie Regulaminu Wynagradzania Pracowników Urzędu Miasta w Trzebini.

– Środki na nagrody pochodziły tylko i wyłącznie z oszczędności na funduszu płac powstałych w związku z brakiem znaczących podwyżek oraz premii czy innych nagród w trakcie roku oraz ze zmniejszenia liczby pracowników o 8 osób – czytamy w dalszej części informacji przesłanej do naszej redakcji przez sekretarza gminy Annę Kawalę.

Dla porównania podajemy, że w podobnej pod względem ilości ludności sąsiedniej Gminie Krzeszowice tamtejszy burmistrz – Wacław Gregorczyk przeznaczył w 2015 roku na nagrody dla pracowników krzeszowickiego magistratu 119.380 złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij