Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Czterech kierowców na podwójnym gazie

Czterech kierowców na podwójnym gazie

Opublikowano:

W ostatnich dniach policyjne patrole zatrzymały na trzebińskich drogach kilku kierowców, którzy prowadzili samochody w stanie nietrzeźwym lub w stanie po użyciu alkoholu.

12 grudnia 2016 roku około godziny 5.20 na ulicy Piłsudskiego w Trzebini policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym 38-letniego mieszkańca Psar. Kierowca był w stanie po użyciu alkoholu – miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tego samego dnia około godziny 6.20 na ulicy Słowackiego w Trzebini funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym 40-letniego mieszkańca Miechowa. Kierujący pojazdem był w stanie nietrzeźwym i miał 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei 10 grudnia 2016 roku o godzinie 7.15 na ulicy Długiej w Trzebini policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem dostawczym 37-letniego mieszkańca Bytomia. I w tym przypadku kierowca był stanie nietrzeźwym i miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W tym samym dniu około godziny 23.20 na ulicy Długiej w Trzebini funkcjonariusze chrzanowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym 22-letniego mieszkańca Chrzanowa. Kierujący był w stanie po użyciu alkoholu – miał 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszystkim wymienionym kierowcom policjanci zatrzymali za pokwitowaniem prawa jazdy.

(KPP, RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij