Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Drugi sprawca napadu na salon gier zatrzymany

Drugi sprawca napadu na salon gier zatrzymany

Opublikowano:

6 listopada 2015 roku Policja zatrzymała na terenie Cieszyna drugiego sprawcę niedawnego napadu na jeden z trzebińskich salonów gier. To dwudziestoczteroletni mieszkaniec naszego miasta.


– Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Na wniosek Policji oraz Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na trzy miesiące – poinformował Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Przypomnijmy, że do napadu na usytuowany w trzebińskim Rynku salon gier doszło 28 października 2015 roku w biały dzień. Do salonu gier weszło dwóch mężczyzn, którzy grożąc nożem, sterroryzowali i obezwładnili jego pracownicę, po czym dokonali kradzieży torebki, w której znajdowały się: dokumenty, klucze i utarg z prowadzonej działalności. Sprawcy z miejsca napadu odjechali zaparkowanym w pobliżu samochodem.

Pierwszego ze sprawców napadu Policja zatrzymała już wcześniej. To dwudziestodziewięciolatek zamieszkały we Wrocławiu. Tam też został ujęty.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij