Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Dulowiak pobity w Krzu

Dulowiak pobity w Krzu

Opublikowano:

Przykrym zdarzeniem zakończyła się wizyty jednego z mieszkańców Dulowej na terenie Osiedla Krze. Został on pobity przez dwie kobiety i dwóch mężczyzn.


W niedzielę 15 maja 2016 roku około godziny 21.10 mieszkaniec Dulowej powiadomił Komisariat Policji w Trzebini o pobiciu. Jak podał zgłaszający w trakcie poszukiwań swojego psa, który uciekł mu w rejonie ulicy Gwarków na terenie trzebińskiego Osiedla Krze, zauważył on swojego psa przy czterech stojących osobach. Kiedy do nich podszedł, został przez stojące osoby zaatakowany i pobity.

– W toku podjętych czynności przez trzebińskich policjantów ustalono i zatrzymano sprawców pobicia, którymi okazali się dwaj mieszkańcy Trzebini w wieku 35 lat i dwie mieszkanki Trzebini w wieku 42 lat i 36 lat – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Wszyscy napastnicy mieli ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei pokrzywdzony 34-letni mieszkaniec Dulowej z obrażeniami ciała trafił do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

– Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności zdarzenia. Sprawcom pobicia grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 – dodaje rzecznik Robert Matyasik.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij