Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Gratka dla miłośników spacerów z kijami

Gratka dla miłośników spacerów z kijami

Opublikowano:

Pod hasłem „Marsz, integracja, zdrowie” w sobotę 24 września 2016 roku w Młoszowej koło Trzebini oraz w pobliskiej Puszczy Dulowskiej odbędzie się „VIII Nordic Walking w Puszczy”.

Zbiórka uczestników imprezy została zaplanowana o godzinie 9.15 na parkingu przy Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej. Tam też będą przyjmowane zapisy do poszczególnych kategorii. O godzinie 10.00 planowany jest start honorowy i przejście na start główny do Puszczy Dulowskiej (koniec ulicy Szembeka).

O godzinie 10.15 przewidziany jest start główny grup w kategorii sportowej (10 km dla mężczyzn i 7 km dla kobiet, a następnie strat grupy w kategorii rekreacyjnej (7,5 km).

Około godziny 12.30 planowane jest przejście do Wiejskiego Domu Kultury w Młoszowej, gdzie przewidziano spotkanie integracyjne, wręczenie nagród i poczęstunek dla uczestników imprezy.

– Zapraszamy do udziału w imprezie zarówno indywidualnych miłośników spacerów z kijami jak i grupy zorganizowane. Najliczniejsza grupa zorganizowana otrzyma puchar ufundowany przez starostę chrzanowskiego Janusza Szczęśniaka – zachęca Andrzej Pypno, prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Młoszowa.

Głównym organizatorem ósmej edycji „Nordic Walking w Puszczy” jest Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Młoszowa, a jego współorganizatorami: Trzebińskie Centrum Kultury, Urząd Miasta w Trzebini, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Młoszowej.

Dodatkowe informacje na temat imprezy można uzyskać telefonicznie pod numerem: 507 434 272.

Pod zamieszczonym poniżej linkiem wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z relacją i galerią zdjęciową z ubiegłorocznej siódmej edycji Nordic Walking w Puszczy. 

http://wtrzebini.pl/sport-i-rekreacja/z-kijami-maszerowali-po-puszczy-dulowskiej-2/

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij