Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Grozi mu do dziesięciu lat więzienia

Grozi mu do dziesięciu lat więzienia

Opublikowano:

Policja zatrzymała w naszym mieście mężczyznę, któremu przedstawiono aż dwanaście zarzutów dotyczących posiadania substancji psychotropowej oraz udzielania jej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zdarzenie miało miejsce 22 lutego 2017 roku o godzinie 15.30 na ulicy Targowej w Trzebini, gdzie policjanci zatrzymali do kontroli 38 letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego.

Mężczyzna miał przy sobie pięć woreczków strunowych z białym proszkiem. Po sprawdzeniu substancji narkotestem okazało się, że jest to amfetamina o wadze 3,72 g. W efekcie zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie dalszych czynności ujawniono u mężczyzny worek z białym proszkiem, w którym również była amfetamina o wadze 51,6 grama.

– Zatrzymanemu przedstawiono w sumie dwanaście zarzutów posiadania substancji psychotropowej oraz udzielania jej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za obydwa przestępstwa grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności – poinformowała Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij