Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kierowca z prawie trzema promilami

Kierowca z prawie trzema promilami

Opublikowano:

12 października 2017 roku dyżurny Komisariatu Policji w Trzebini otrzymał zgłoszenie, że ulicą Krakowską w Dulowej jechał samochód transportowy, który poruszał się całą szerokością jezdni, a na następnie wjechał na jedną z posesji w centrum wspomnianego sołectwa.


Zawiadamiający dodał ponadto, że widział wysiadającego z pojazdu mężczyznę, który zataczając się wszedł do domu.

Na wskazane miejsce natychmiast został skierowany patrol policji, gdzie zastał czterdziestoletniego mieszkańca jednej z gmin Powiatu Chrzanowskiego.

– Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wychuchanym powietrzu z wynikiem prawie 3 promili. Oprócz tego mężczyzna posiadał telefon komórkowy, który jak się okazało pochodził z przestępstwa i figurował jako utracony na terenie jednego ze śląskich miast – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu grzywna w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych i do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij