Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolejne rondo w centrum Trzebini

Kolejne rondo w centrum Trzebini

Opublikowano:

W mijającym tygodniu zostało oddane do użytku nowe rondo przy Domu Kultury „Sokół” w Trzebini na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki (drogi krajowej nr 79) z ulicami: Harcerską i Metalurgiczną.

Inwestycja została zrealizowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, a jej koszt wyniósł ponad 4 miliony złotych.

Oprócz wykonania ronda i jego oznakowania inwestycja objęła między innymi: przebudowę istniejących sieci uzbrojenia terenu, odwodnienie obszaru inwestycji i budowę przejść dla pieszych oraz ciągów pieszych.

Dzięki zrealizowanej inwestycji udrożniony został wyjazd z ulicy Harcerskiej i Metalurgicznej na ulicę Kościuszki (drogę krajową nr 79). W miejscu tym bezpieczniej winni poczuć się również piesi, gdyż kierowcy dojeżdżający do ronda i zlokalizowanych przy nim przejść dla pieszych będą musieli zredukować prędkość swoich pojazdów.

(RS)

Na zdjęciu fragment nowo zbudowanego ronda na skrzyżowaniu ulic: Kościuszki, Harcerskiej i Metalurgicznej w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij