Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kolejny pchli targ już w niedzielę

Kolejny pchli targ już w niedzielę

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza na kolejny w tym roku pchli targ, który odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia 2017 roku w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

– Zapraszamy mieszkańców Trzebini i okolic do przyjścia na kolejny tegoroczny pchli targ. To świetna okazja, by sprzedać, wymienić lub kupić różne towary i drobne rzeczy po niewygórowanych cenach – zachęca Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, które zainicjowało organizację tego rodzaju bazarów w naszym mieście.

Od wystawców będą pobierane opłaty targowe zgodnie z obowiązującą Uchwałą Rady Miasta z 25 listopada 2016 roku.

Kolejne pchle targi w 2017 roku zostały zaplanowane na 28 maja, 25 czerwca, 30 lipca, 27 sierpnia, 24 września i 29 października. Również będą się one odbywały w godzinach od 8.00 do 14.00 na placu targowym przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

Dodatkowe informacje na temat trzebińskich pchlich targów znajdą Państwo na stronie ich organizatora pod adresem: http://www.wspolnatrzebinia.pl

(RS)

Na zdjęciu jeden z ubiegłorocznych pchlich targów w Trzebini (Fot.: Wojciech Hajduk: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Wspólna-Trzebinia).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij