Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kradli tory na szlaku z Trzebini do Bolęcina

Kradli tory na szlaku z Trzebini do Bolęcina

Opublikowano:

Policjanci z Trzebini zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży elementów torowiska na nieczynnym szlaku kolejowym z Trzebini do Bolęcina.

Sprawcami kradzieży byli mieszkańcy Gminy Trzebinia w wieku 20, 29 i 42 lat. Zostali oni zatrzymani przez trzebińskich policjantów 10 lutego 2017 roku.

 W toku podjętych czynności policjanci odzyskali mienie Polskich Kolei Państwowych w postaci szyn o długości ponad 31 metrów bieżących i wartości bliskiej 1000 złotych oraz zapobiegli demontażowi kolejnych elementów torowiska.

– Sprawców kradzieży osadzono w policyjnym areszcie, przedstawiono im zarzuty i przesłuchano. Za kradzież grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij