Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Marszem uczczą rocznicę odzyskania niepodległości

Marszem uczczą rocznicę odzyskania niepodległości

Opublikowano:

Podobnie jak w latach poprzednich Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Młoszowa” zaprasza miłośników nordic walking do wzięcia udziału w marszu dla uczczenia kolejnej, tym razem 97-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.


– Tym razem marsz będzie liczył około 6 kilometrów i zostanie poprowadzony malowniczymi jarami i lasami. Z Młoszowej przejdziemy na Górę Bartoską, a następnie w kierunku Karniowic i Dulowej, by na koniec wrócić do punktu wyjścia, czyli do Młoszowej – informuje Andrzej Pypno, prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Młoszowa.

Zbiórka uczestników marszu została zaplanowana 11 listopada 2015 roku o godzinie 13.30 na parkingu przed Zespołem Pałacowo-Parkowym w Młoszowej.

Na zakończenie imprezy w Młoszowej planowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek. O produkty na kulinarne na ognisko należy zadbać we własnym zakresie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij