Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Młodzi z amfetaminą i marihuaną

Młodzi z amfetaminą i marihuaną

Opublikowano:

Kolejni młodzi mieszkańcy Trzebini posiadający przy sobie narkotyki zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy lokalnej Policji.

3 czerwca 2016 roku w godzinach wieczornych na ulicy Św. Stanisława w Trzebini policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie w trakcie legitymowania dwóch młodych mieszkańców naszego miasta ujawnili u nich woreczek z białym proszkiem i woreczek z suszem roślinnym.

Wstępne badanie proszku testerem NARK-2 wykazało, że jest to środek psychotropowy w postaci amfetaminy w ilości 2,9 grama oraz środek odurzający w postacji marihuany w ilości 0,5 grama.

– Obaj mieszkańcy Trzebini w wieku 21 lat zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolnosci do lat trzech  – poinformował Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij