Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Motocykliści zaprezentują swoje pojazdy na Rynku

Motocykliści zaprezentują swoje pojazdy na Rynku

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia organizuje w naszym mieście zlot i piknik motocyklowy. Impreza odbędzie się na trzebińskim Rynku oraz nad Zalewem Kozi Bród.

Zlot i piknik został zaplanowany na sobotę 17 września 2016 roku. W godzinach od 15.00 do 17.00 na płycie Rynku odbędzie się zlot motocyklistów, w ramach którego zaprezentują oni publiczności swoje pojazdy. Z kolei około godziny 17.00 motocykliści na swoich maszynach dwukrotnie okrążą trzebiński Rynek, a następnie pojadą nad Zalew Kozi Bród, gdzie odbędzie się piknik dla uczestników zlotu.

– Do udziału w imprezie już zgłosiło ponad osiemdziesięciu motocyklistów, między innymi z Chrzanowa, Krakowa, Krzeszowic i Katowic. Dlatego już dzisiaj zapraszamy mieszkańców Trzebini i okolic w różnym wieku do przyjścia 17 września na nasz Rynek i obejrzenia prezentacji motocykli różnych marek – zachęca Tadeusz Adamczak, prezes Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, które jest pomysłodawcą i organizatorem imprezy.

– Takimi imprezami, bo planujemy ich więcej, chcemy w jakimś stopniu ożywiać trzebiński Rynek, skłaniać okolicznych mieszkańców do odwiedzania tego miejsca – dodaje przewodniczący Tadeusz Adamczak.

Więcej informacji na temat imprezy znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia pod adresem: http://www.wspolnatrzebinia.pl

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij