Piątek, 02 czerwca 2023 | Erazma, Marianny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na gorący posiłek dla potrzebujących

Na gorący posiłek dla potrzebujących

Opublikowano:

Ponad 118 tysięcy złotych władze Gminy Trzebinia przeznaczą w 2019 roku na realizację zadania publicznego pod nazwą „Zapewnienie gorącego posiłku dla potrzebujących”.

Podobnie jak w latach poprzednich i w roku 2019 wydawaniem posiłków dla potrzebujących będą się zajmować podmioty kościelne posiadające odpowiednią kadrę i zaplecze do realizacji tego zdania tj.: Parafialny Zespół „Caritas” im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty przy Parafii pw. Św. Barbary w Trzebini-Krystynowie (dotacja na 2019 rok – 54.465 złotych) oraz „Caritas” Archidiecezji Krakowskiej – Parafialny Zespół „Caritas” przy Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Trzebini-Sierszy (dotacja na 2019 rok – 63.648 złotych).

Posiłki będą wydawane codziennie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt. Kwalifikacja osób uprawnionych do otrzymania wsparcia w postaci posiłków jest prowadzona przez wspomniane podmioty we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu Kościół pw. Św. Barbary w Trzebini-Krystynowie (Górce). Działający przy nim „Caritas” będzie jednym z dwóch podmiotów kościelnych, które w 2019 roku będą realizowały zadanie publiczne obejmujące zapewnienie gorącego posiłku dla potrzebujących.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij