Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Na Osiedlu ZWM budują nowy blok

Na Osiedlu ZWM budują nowy blok

Opublikowano:

Chrzanowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczęło budowę nowego wielorodzinnego budynku mieszkalnego na terenie trzebińskiego Osiedla ZWM.

Ogłoszony we wrześniu 2015 roku przetarg na realizację tej inwestycji wygrała spółka BUDMEX z Nowego Sącza. Firma zaoferowała wybudowanie bloku za kwotę 2.344.592 zł.

Budynek zostanie wzniesiony w pobliżu bliźniaczego bloku w niedalekiej odległości od supermarketu „Sąsiad”, a jego powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 787 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim 18 mieszkań. Budowa bloku powinna zostać zakończona późną jesienią 2016 roku.

Przedsięwzięcie jest współfinasowane przez Gminę Trzebinia. Akt notarialny uruchamiający procedurę inwestycyjną został podpisany w początkiem listopada ubiegłego roku przez ówczesnego burmistrza Trzebini – Stanisława Szczurka.

Robert SIWEK
Wizualizacja: TBS CHRZANÓW

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij