Sobota, 24 lipca 2021 | Kingi, Krystyny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na pasach potrącił pieszego

Na pasach potrącił pieszego

Opublikowano:

Na oznaczonym przejściu dla pieszych młody kierowca z Trzebini potrącił trzydziestojednoletniego mężczyznę, który doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło 24 lutego 2017 roku na ulicy Pogorskiej w pobliskim Chrzanowie, gdzie na przejściu dla pieszych kierujący samochodem osobowym marki „BMW” dwudziestoczteroletni mieszkaniec Trzebini potrącił trzydziestojednoletniego mieszkańca stolicy naszego powiatu.

Pieszy w wyniku zaistniałego zdarzenia doznał obrażeń ciała w postaci złamań, rany ciętej i stłuczeń. Konieczne było udzielenie pierwszej pomocy oraz hospitalizacja poszkodowanego.

– Kierujący samochodem był trzeźwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku – poinformowała Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij