środa, 07 grudnia 2022 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Narkotyki u kierowcy i pasażera

Narkotyki u kierowcy i pasażera

Opublikowano:

Podczas kontroli samochodu osobowego na trzebińskim Osiedlu Krze policjanci ujawnili narkotyki u właściciela pojazdu oraz u jednego z jego pasażerów.


Zdarzenie miało miejsce 11 stycznia 2018 roku na ulicy Gwarków. W skontrolowanym przez policjantów aucie znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Wszyscy to mieszkańcy pobliskiego Chrzanowa.

W trakcie prowadzonych czynności u jednego z mężczyzn ujawniono woreczek strunowy z zawartością marihuany w ilości 1,02 grama. Ten sam narkotyk w ilości 0,51 grama posiadał przy sobie właściciel pojazdu.

Z kolei w trakcie przeszukania mieszkania właściciela samochodu stróże prawa znaleźli 8,82 grama marihuany, a u wspomnianego wcześniej jego kolegi – 3,71 grama narkotyku.

– Mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij