Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nie nacieszył się skradzionym łupem

Nie nacieszył się skradzionym łupem

Opublikowano:
Tagi: kradzież, policja,

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Trzebini, który wszedł do prywatnego domu i ukradł z niego laptop.


O zdarzeniu lokalna Policja została powiadomiona 23 listopada 2017 roku. Zgłaszający poinformował, że z pokoju wynajmowanego przez mieszkańca Zakopanego w jednym z domów na terenie Trzebini skradziony został laptop.

Właściciel domu wraz z synem szybko przejrzeli zainstalowany na budynku monitoring, a chwilę później udali się na penetrację okolicznego terenu w poszukiwaniu złodzieja. Nieopodal domu zauważyli mężczyznę wyglądającego jak ten z zapisu monitoringu, który na dodatek miał przy sobie laptop.

Ojciec z synem odzyskali skradzione mienie. Złodziej przekazał im ponadto swój dowód osobisty, a następnie uciekł. Na podstawie przekazanego policjantom dokumentu tożsamości sprawca kradzieży został szybko zidentyfikowany i zatrzymany przez stróżów prawa.

– Zatrzymany mieszkaniec Trzebini został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij