Sobota, 09 grudnia 2023 | Leokadii, Wiesławy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nie żyje motocyklista

Nie żyje motocyklista

Opublikowano:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 79 – ulicy Kościuszki z ulicą Harcerską w centrum Trzebini.

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy 23 czerwca 2019 roku.

Kierujący motocyklem trzydziestokilkuletni mieszkaniec Libiąża poruszał się drogą krajową nr 79 w kierunku Chrzanowa. Dojeżdżając do ronda przy skrzyżowaniu z ulicą Harcerską z nieustalonych przyczyn stracił  panowanie nad motocyklem i wywrócił się.

– Patrol policji, który przybył na miejsce razem z załogą pogotowia ratunkowego podjął  natychmiastową reanimację motocyklisty,  przywracając mu czynności życiowe. Niestety po paru  godzinach mężczyzna zmarł w szpitalu – informuje Iwona Szelichiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie prowadzi postępowanie nadzorowane przez tutejszą prokuraturę rejonową, którego celem jest wyjaśnienie  przyczyn oraz okoliczności tragicznego wypadku drogowego – dodaje Iwona Szelichiewicz.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij