Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nieprzytomnego znaleźli w samochodzie

Nieprzytomnego znaleźli w samochodzie

Opublikowano:

Do rzadko spotykanego zdarzenia doszło na jednej z ulic na pograniczu Zbyszka, Krza i Myślachowic, gdzie w samochodzie znajdował się nieprzytomny mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 25 maja 2017 roku. Na polecenie dyżurnego we wskazane w zawiadomieniu miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebini. Na miejscu zastali pogotowie ratunkowe, którego personel udzielał pomocy medycznej 41 letniemu mieszkańcowi Trzebini. Mężczyzna następnie zabrany został do szpitala.

W pojeździe znaleziono pustą butelkę po alkoholu i woreczek z zapięciem strunowym, wewnątrz którego był biały proszek. Po przebadaniu substancji narkotestem okazało się, że jest to amfetamina w ilości 0,61 grama.

– Aktualnie Komisariat Policji w Trzebini prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Ma ono wykazać co spowodowało, że mężczyzna był nieprzytomny i czy prowadził samochód będąc pod wpływem środków psychotropowych lub alkoholu oraz do kogo należą znalezione w pojeździe narkotyki – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij