Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Nietrzeźwi kierowcy w Bolęcinie i Młoszowej

Nietrzeźwi kierowcy w Bolęcinie i Młoszowej

Opublikowano:

Aż trzech nietrzeźwych kierowców Policja zatrzymała w miniony weekend na trzebińskich drogach. Jednego w Bolęcinie, a dwóch kolejnych w Młoszowej.

W sobotę 12 grudnia 2015 roku około godziny 14.45 na ulicy Krakowskiej w Bolęcinie patrol Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym marki hyundai 33-letniego mieszkańca Orzesza. Kierowca był w stanie nietrzeźwym – miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Także w sobotę 12 grudnia 2015 roku około godziny 16.00 na ulicy Florkiewicza w Młoszowej patrol chrzanowskiej „drogówki” zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym marki honda 56-letniego mieszkańca tego sołectwa. Zatrzymany kierowca był w stanie nietrzeźwym i miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w niedzielę 13 grudnia 2015 roku około godziny 17.30 na ulicy Krakowskiej w Młoszowej patrol Policji drogowej zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym marki chrysler. Prowadzący pojazd 58-letni mieszkaniec Młoszowej był w stanie nietrzeźwym – miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszystkim nietrzeźwym kierowcom policjanci zatrzymali za pokwitowaniem prawo jazdy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij