Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Operetka nadal pod znakiem zapytania

Operetka nadal pod znakiem zapytania

Opublikowano:

Do poniedziałku 6 czerwca 2016 roku władze Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mają podjąć decyzję czy wyrażą zgodę na zaplanowane pod koniec czerwca plenerowe wystawienie operetki „Noc w Wenecji” w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej.

W tej sprawie w czwartek 2 czerwca 2016 roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej odbyła się wizja lokalna z udziałem przedstawicieli Gminy Trzebinia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, który zarządza młoszowskim zabytkiem. Celem wizji było określenie czy można bezpiecznie zorganizować plenerowy spektakl muzyczny w Młoszowej.

Z uwagi na duże zainteresowanie melomanów planowanym wydarzeniem muzycznym w Młoszowej zwróciliśmy się z zapytaniem do Urzędu Miasta w Trzebini oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o efekt czwartkowej wizji lokalnej.

„Informuję, że w dniu 02.06.2016 r. odbyło się spotkanie władz miasta z przedstawicielami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w celu uzgodnienia warunków udostępnienia gminie obiektu Zespołu Pałacowo-Parkowego w Młoszowej. W wyniku prowadzonych rozmów Pan Burmistrz Jarosław Okoczuk uzgodnił zasady udostępnienia i korzystania z powyższego obiektu w celu zorganizowania imprezy kulturalnej, czego wynikiem końcowym było podpisanie stosownego dokumentu” – poinformowała naszą redakcję w piątek przed południem Anna Kawala, sekretarz Gminy Trzebinia.

Ostatecznej decyzji w sprawie zgody na plenerowe wystawienie operetki w Młoszowej nie potwierdza niestety katowicki Uniwersytet Ekonomiczny.

– W tej sprawie decyzja władz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zostanie podjęta do poniedziałku 6 czerwca bieżącego roku – poinformował nas po południu Marek Kiczka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij