Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Orkiestra zagra kolejny raz

Orkiestra zagra kolejny raz

Opublikowano:

Tak jak w większości polskich miast i w Trzebini w niedzielę 15 stycznia 2017 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Datki zebrane podczas tegorocznego jubileuszowego XXV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone dla ratowania zdrowia i życia dzieci przebywających w szpitalnych oddziałach pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów.

Na terenie Gminy Trzebinia w godzinach od 6.30 do 18.30 będzie kwestować 75 wolontariuszy. Każdy z nich będzie miał imienny identyfikator oraz specjalną puszkę na datki.

W ramach trzebińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o godzinie 15.00 w Domu Kultury „Sokół” przy ulicy Kościuszki w Trzebini rozpocznie się koncert laureatów IX edycji Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego „SixArt”. Wystąpią: zespół wokalny „Verso”, Adrianna Dijuk, Michał Noworyta, Ewelina Trębacz oraz zespół rockowy „Brocken Age”. Oprócz tego przed publicznością zaprezentuje się Just Dance Studio z pokazem tańca nowoczesnego oraz zespół Tajna Lista.

Z kolei o godzinie 17:30 w Wiejskim Domu Kultury w Psarach z kolędami wystąpią tamtejsi uczestnicy zajęć muzycznych i wokalnych oraz Zespół Śpiewaczy „Psarzanie”.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij