środa, 29 listopadaa 2023 | Błażeja, Saturnina
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Piszczek walczy o prawo do informacji

Piszczek walczy o prawo do informacji

Opublikowano:

Radny z Psar – Tomasz Piszczek nie ustaje w staraniach o to, by trzebińska społeczność lokalna mogła uzyskać jak najszersze informacje na temat planów budowy drogi łączącej autostradę A-4 z drogą krajową relacji Kraków – Olkusz – Katowice, która ma przebiegać przez tereny Gminy Trzebinia.

Podczas posiedzenia Komisji Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości Rady Miasta Trzebini w dniu 23 maja 2017 roku Tomasz Piszczek złożył wniosek formalny o przygotowanie dla radnych i mieszkańców na czerwcową sesję Rady Miasta Trzebini prezentacji wybranych do dalszych prac projektowych wariantów przebiegu planowanej drogi łączącej autostradę A-4 z drogą krajową relacji Kraków – Olkusz – Katowice wraz opisem ich planowanego wpływu na zmianę ruchu samochodowego w centrum Trzebini.

– Przy planowaniu tak poważnych inwestycji drogowych powinno się o ich pozytywnych i negatywnych stronach informować lokalną społeczność. Sąsiednie gminy od dawna informują swoich mieszkańców o planach budowy nowej drogi. Najwyższa pora, by i zainteresowani mieszkańcy Trzebini mogli się z nimi bliżej zapoznać – powiedział w rozmowie z naszym portalem radny Tomasz Piszczek.

(RS)

Na zdjęciu radny Tomasz Piszczek.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij