Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po alkoholu jechał ulicą Grunwaldzką

Po alkoholu jechał ulicą Grunwaldzką

Opublikowano:

Obywatelska interwencja sprawiła, że lokalna policja zatrzymała kolejnego kierowcę, który po alkoholu zasiadł za kierownicą i ruszył w drogę.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem w czwartek 13 lipca 2017 roku. Wtedy to dyżurny z Komisariatu Policji w Trzebini otrzymał telefoniczną informację, że kierowca jednego z samochodów poruszających po ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini może być nietrzeźwy.

We wskazane miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol, który zatrzymał do kontroli opisany przez zgłaszającego pojazd. Kierujący nim 32 letni mieszkaniec Gminy Trzebinia posiadał ponad promil alkoholu  w wydychanym powietrzu.

– Kierowca stracił prawo jazdy. Ponadto mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny samochodu z powodu braku aktualnych badań technicznych – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności i co najmniej 5 tysięcy  złotych grzywny – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

Źródło: chrzanow.policja.gov.pl,  oprac. (RS)

 

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij