Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po alkoholu kierował skradzionym autem

Po alkoholu kierował skradzionym autem

Opublikowano:

Kilka dni temu jedna z mieszkanek Trzebini powiadomiła Policję o kradzieży na Osiedlu Widokowym samochodu osobowego, w którym pozostawiono kluczyki. Pojazd szybko się jednak odnalazł.


Okazało się, że samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu, gdyż dzień wcześniej w trakcie kontroli drogowej kierował nim nietrzeźwy mieszkaniec Gminy Trzebinia.

– Mężczyzna nie posiadał dokumentów pojazdu, natomiast miał oryginalne kluczyki do samochodu. Twierdził, że niedawno zakupił samochód i nie zdążył auta przerejestrować. Dlatego do czasu wyjaśnienia sprawy pojazd został zabezpieczony przez Policję – informuje Katarzyna Dąbkowska z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Trzebinianin usłyszy zarzuty dotyczące kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz kradzieży auta.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, co najmniej 5.000 złotych grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Z kolei kradzież zagrożona jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij