Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po alkoholu pojechał do szpitala

Po alkoholu pojechał do szpitala

Opublikowano:

Brakiem rozsądku wykazał się młody mieszkaniec Trzebini, który w stanie nietrzeźwym usiadł za kierownicą samochodu i pojechał szukać pomocy medycznej do szpitala.


Zdarzenie miało miejsce 30 listopada 2017 roku. Wtedy to personel Szpitala Powiatowego w Chrzanowie powiadomił Policję, że jeden pacjentów przyjechał do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego samochodem w stanie nietrzeźwym.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze przeprowadzili badanie trzeźwości u dziewiętnastoletniego mieszkańca Trzebini, a jego wynik wykazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ponadto w rozmowie z funkcjonariuszami młody mieszkaniec Trzebini potwierdził, że kierował samochodem w drodze do szpitala.

Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi grzywna do pięciu tysięcy złotych, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij