Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po narkotykach jechała autostradą i zasnęła

Po narkotykach jechała autostradą i zasnęła

Opublikowano:

W niedzielę 27 sierpnia 2017 roku nad ranem dyżurny z Komisariatu Policji w Trzebini otrzymał zgłoszenie, że na autostradzie A4 na wysokości Bolęcina w kierunku na Kraków dachowało auto.


Na miejscu wstępnie ustalono, że kierująca samochodem marki „mercedes” mieszkanka Krakowa w wyniku zaśnięcia zjechała ze swojego pasa ruchu do przydrożnego rowu znajdującego się po prawej stronie jezdni i doprowadziła do uszkodzenia infrastruktury drogowej.

– Kobietę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem negatywnym oraz w związku z podejrzeniami funkcjonariuszy przebadano na zawartość narkotyków w organizmie z wynikiem pozytywnym – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Następnie pobrano krew do dalszych badań oraz zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu.

– Za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających grozi grzywna w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych oraz kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch – przestrzega Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

Na zdjęciu Komisariat Policji w Trzebini.

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij