Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po służbie zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę

Po służbie zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę

Opublikowano:

Nietrzeźwy rowerzysta z Trzebini został zatrzymany przez jednego z chrzanowskich policjantów, który wracając po służbie do domu zauważył, że poruszający się po drodze cyklista może być pod wpływem alkoholu.


Zdarzenie miało miejsce 2 sierpnia 2017 roku w godzinach popołudniowych na ulicy Borowcowej w Chrzanowie.

Wracający z pracy do domu naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zwrócił uwagę na rowerzystę, którego sposób jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusz natychmiast zareagował. Zatrzymał swój samochód, a następnie uniemożliwił rowerzyście dalszą jazdę. Wówczas wyczuł od niego silną woń alkoholu. Na miejsce za pośrednictwem dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie wezwał policyjny patrol.

Rowerzysta został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 2,56 promila. Okazał się nim być 58 letni mieszkaniec Trzebini.

Wobec mężczyzny prowadzone są czynności wyjaśniające w związku z popełnieniem przez niego wykroczenia z art. 87 § 1a Kodeksu Wykroczeń.

Źródło: KPP Chrzanów

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij